29 maja 2018 r. Na Kopcu Józefa Piłsudskiego na Sowińcu odbył się szkolny bieg w stulecie odzyskanej Niepodległości zorganizowany przez zespół nauczycieli pod kierownictwem Lucjana Michalika. Nim ruszyły zawody sportowe gawędę wygłosił dr Jerzy Bukowski, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego.



ODWIEDŹ GALERIĘ
Klasa 1 - dystans 200 m
Dziewczęta :
1 miejsce - Michalina Wróbel
2 miejsce - Gabriela Kutrzuba
3 miejsce - Laura Kurek
4 miejsce - Julia Wysocka
5 miejsce - Hanna Mocie
6 miejsce - Zuzanna Krawczyk-Wiatrak
Chłopcy:
1 miejsce - Filip Czura
2 miejsce - Artur Toporowski
3 miejsce - Mikołaj Raźniak
4 miejsce - Bartosz Ślusarz
5 miejsce - Jakub Mastela
6 miejsce - Aleksander Graca


Rocznik 2010 - dystans 200 m
Dziewczęta :
1 miejsce - Małgorzata Maćkowiak
2 miejsce - Laura Zaczyńska
3 miejsce - Erika Ciembroniewicz
4 miejsce - Dominika Piwowarczyk
5 miejsce - Aleksandra Kampioni-Juszczyk
6 miejsce - Natalia Czapska
Chłopcy:
1 miejsce - Bartosz Łach
2 miejsce - Marek Smela
3 miejsce - Stanisław Mazur
4 miejsce - Franciszek Pasternak
5 miejsce - Ksawery Widor
6 miejsce - Mateusz Drożdż


Rocznik 2009 - dystans 200 m
Dziewczęta :
1 miejsce - Zuzanna Berendt
2 miejsce - Weronika Tabisz
3 miejsce - Nina Petrys
4 miejsce - Helena Sieńko
5 miejsce - Hanna Gabrylewicz
6 miejsce - Julia Raś
Chłopcy:
1 miejsce - Mateusz Major
2 miejsce - Franciszek Wilisowski
3 miejsce - Ignacy Kopaczyński
4 miejsce - Artur Jodłowski
5 miejsce - Andrzej Loch
6 miejsce - Maciej Szmidt


Rocznik 2008 - dystans 400 m
Dziewczęta :
1 miejsce - Aleksandra Osuch
2 miejsce - Patrycja Loch
3 miejsce - Zofia Maćkowiak
4 miejsce - Aleksandra Dworak
5 miejsce - Zofia Mikołajczak
6 miejsce - Dominika Bryndza
Chłopcy:
1 miejsce - Piotr Bojko
2 miejsce - Marcin Respondek
3 miejsce - Bruno Urbański
4 miejsce - Jan Michaldo
5 miejsce - Filip Piełko
6 miejsce - Karol Orlicki


Rocznik 2007 - dystans 400 m
Dziewczęta :
1 miejsce - Zofia Sepielak
2 miejsce - Maria Burliga
3 miejsce - Julia Walczak
4 miejsce - Magdalena Hnacik
5 miejsce - Ada Siwek
6 miejsce - Gabriela Juszczyk
Chłopcy:
1 miejsce - Michał Bucki
2 miejsce - Stanisław Nowacki
3 miejsce - Jan Wodecki
4 miejsce - Jakub Stopa
5 miejsce - Filip Kucharski


Rocznik 2006 - dystans 400 m
Dziewczęta :
1 miejsce - Agata Mączka
2 miejsce - Gabriela Chmiel
3 miejsce - Milena Kurek
4 miejsce - Nikola Jasińska
5 miejsce - Maria Dworak
6 miejsce - Adriana Ślusarz
Chłopcy:
1 miejsce - Andrzej Stoiński
2 miejsce - Maciej Osmański
3 miejsce - Karol Pycek


Rocznik 2005 - dystans 600 m
Dziewczęta :
1 miejsce - Maja Pietrzyk
2 miejsce - Anna Przyłucka
3 miejsce - Hanna Nowacka
4 miejsce - Julia Stopa
5 miejsce - Aleksandra Czarnecka
6 miejsce - Małgorzata Mastela
Chłopcy: 1 miejsce - Filip Kolarz
2 miejsce - Witold Matusik
3 miejsce - Grzegorz Chudzik
4 miejsce - Tomasz Osuch
5 miejsce - Mikołaj Dzięgło
6 miejsce - Iwo Michalik


Rocznik 2004 - dystans 600 m
Dziewczęta :
1 miejsce - Iga Dyszkiewicz
2 miejsce - Martyna Fajfer
3 miejsce - Emilia Brzegowy
4 miejsce - Oliwia Tylek
5 miejsce - Jagoda Zawisz
6 miejsce - Olga Respondek
Chłopcy:
1 miejsce - Jan Zygmunt
2 miejsce - Jakub Stroński
3 miejsce - Mateusz Bucki
4 miejsce - Mikołaj Nadczuk
5 miejsce - Kacper Jakubiak
6 miejsce - Witold Sieńko


Rocznik 2003 i 2002 - dystans 600 m dla dziewczyn i 1000 m dla chłopców
Dziewczęta :
1 miejsce - Iga Hołówka
2 miejsce - Jagna Stryjewska
3 miejsce - Zuzanna Pernal
4 miejsce - Julia Zdzińska
5 miejsce - Anna Klimowicz
6 miejsce - Aleksandra Dębska
Chłopcy: 1 miejsce - Jan Tyrawa
2 miejsce - Patryk Kruszyński
3 miejsce - Filip Fajfer
4 miejsce - Piotr Kozdra
5 miejsce - Wojciech Kuczerek
6 miejsce - Kacper Banasiak


ul. Forteczna 54
30-437 Kraków
tel.(012) 262-20-94
fax.(012) 262-01-03