UCZNIOWIE
SPOŁECZNEGO GIMNAZJUM NR 1
IM. ZBIGNIEWA HERBERTA W KRAKOWIE
ODZNACZENI MEDALAMI "DILIGENTIAE"







2015/2016 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Szymon Biela

MEDAL SREBRNY: Wojciech Mura, Jakub Kowalczyk, Przemysław Paluch, Jakub Kosiniak-Imiołek


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Frączek (po raz trzeci), Halina Jagielska (po raz trzeci), Beata Mączka (po raz pierwszy)

MEDAL SREBRNY: Aleksandra Rusinek (po raz pierwszy), Aleksandra Wróbel (po raz pierwszy)






2014/2015 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Frączek (po raz drugi), Halina Jagielska (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Karolina Bentkowska (po raz trzeci), Maria Juszczyk (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY: Tomasz Pycka (po raz drugi), Anna Bojko, Anna Chudzik






2013/2014 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Frączek, Halina Jagielska

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Karolina Bentkowska (po raz drugi), Maria Juszczyk

MEDAL SREBRNY: Tomasz Pycka, Andrzej Zoll


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Aleksandra Stopa, Hanna Tracz

MEDAL SREBRNY: Agata Caban, Katarzyna Czarnecka, Bartosz Gołębiowski, Ewa Kozdra






2012/2013 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Karolina Bentkowska

MEDAL SREBRNY: Maria Juszczyk


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: Aleksandra Stopa


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Anna Juszczyk (po raz trzeci), Katarzyna Bentkowska, Karolina Burliga

MEDAL SREBRNY: Julia Szmid






2011/2012 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Anna Juszczyk

MEDAL SREBRNY: Karolina Burliga i Wojciech Kowalczyk


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: Aleksandra Burtan, Martyna Nowak, Michał Nowak, Diana Rosa






2010/2011 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Anna Juszczyk

MEDAL SREBRNY: Karolina Burliga i Wojciech Kowalczyk


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Magdalena Kaszuba (po raz drugi), Szymon Rejek

MEDAL SREBRNY: Karolina Stelmach (po raz drugi)






2009/2010 r.





KLASA I - medal złoty: nie przyznano - medal srebrny: Martyna Nowak


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Magdalena Kaszuba

MEDAL SREBRNY: Szymon Rejek (po raz drugi) i Karolina Stelmach


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Alicja Rejek (po raz trzeci), Katarzyna Rusin (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY: Zuzanna Kustowska i Dominik Woch






2008/2009 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: Magdalena Kaszuba, Szymon Rejek


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Alicja Rejek (po raz drugi), Katarzyna Rusin

MEDAL SREBRNY: Piotr Pogan


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Adam Wołek, Anna Drabarek (oboje po raz trzeci), Maja Gębik (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY: Małgorzata Wiejacha, Magdalena Woźniczka






2007/2008 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Alicja Rejek

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Anna Drabarek, Małgorzata Wiejacha i Adam Wołek (wszyscy po raz drugi), Maja Gębik, Magdalena Woźniczka

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Eric Cupiał i Magdalena Joniec (oboje po raz trzeci), Monika Malik

MEDAL SREBRNY: Jan Suchocki (po raz trzeci) i Jan Żuchnicki






2006/2007 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Anna Drabarek, Małgorzata Wiejacha, Adam Wołek

MEDAL SREBRNY: Maja Gębik


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Eric Cupiał, Magdalena Joniec (oboje po raz drugi)

MEDAL SREBRNY: Jan Suchocki (po raz drugi)


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Gołuszka (po raz trzeci), Anita Michorczyk

MEDAL SREBRNY: Natalia Dzięgło, Natalia Rosa (obie po raz drugi)






2005/2006 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Eric Cupiał i Magdalena Joniec

MEDAL SREBRNY: Jan Suchocki


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Gołuszka (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Anna Paczka

MEDAL SREBRNY: Małgorzata Basista i Magdalena Kondrat






2004/2005 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Gołuszka

MEDAL SREBRNY: Natalia Dzięgło, Natalia Rosa


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: Anna Paczka (po raz drugi)


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Janeczek, Natalia Jojczyk, Paulina Starzycka, Krzysztof Wołek (wszyscy po raz trzeci), Adrianna Rylska

MEDAL SREBRNY: Paweł Kurtyka






2003/2004 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: Maciej Grubecki, Anna Paczka,


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Janeczek, Natalia Jojczyk, Paulina Starzycka, Krzysztof Wołek (wszyscy po raz drugi)

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Natalia Kalinowska, Paulina Potyrała, Agnieszka Sala (wszystkie po raz trzeci), Magdalena Janeczek, Katarzyna Zduńczyk,

MEDAL SREBRNY: Maksymilian Kotynia (po raz trzeci), Łukasz Stelmach, Karolina Zdzińska (oboje po raz drugi)






2002/2003 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Janeczek, Natalia Jojczyk, Paulina Starzycka, Krzysztof Wołek

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Natalia Kalinowska, Paulina Potyrała, Agnieszka Sala (wszystkie po raz drugi), Magdalena Janeczek, Katarzyna Zduńczyk

MEDAL SREBRNY: Maksymilian Kotynia (po raz drugi), Łukasz Stelmach, Karolina Zdzińska


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Agnieszka Rusin

MEDAL SREBRNY: Agnieszka Gołębiowska, Robert Krzeszowiak






2001/2002 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Natalia Kalinowska, Paulina Potyrała, Agnieszka Sala

MEDAL SREBRNY: Maksymilian Kotynia, Katarzyna Zduńczyk


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Urszula Ciółko (po raz trzeci)

MEDAL SREBRNY: Joanna Gumułka (po raz trzeci), Maciej Jojczyk (po raz drugi), Maria Achinger, Konrad Kotynia, Piotr Woźniczka






2000/2001 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: Agnieszka Rusin


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Urszula Ciółko (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY: Joanna Gumułka (po raz drugi)






1999/2000 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Urszula Ciółko

MEDAL SREBRNY: Joanna Gumułka, Maciej Jojczyk



ul. Forteczna 54
30-437 Kraków
tel.(012) 262-20-94
fax.(012) 262-01-03