29 kwietnia 2026r. Szkolny Klub Turystyki Górskiej "Świstaki" z klas IV-VI wybrał się na Halę Kamińskiego - polanę podszczytową, położoną na wysokości ok. 1050 - 1100 n.p.m. na północno-zachodnim stoku Magurki (1114 m) w Paśmie Jałowieckim w Beskidzie Żywiecko-Orawskim. Opieka - Paulina Jaworska-Gąsiorek, Anna Zientała i Maciej Biel.

ul. Forteczna 54
30-437 Kraków
tel.(012) 262-20-94
fax.(012) 262-01-03