3 maja 2026r. Uczniowsko-nauczycielska delegacja na czele z
dyr. Jerzym Gizą wzięła udział – jak każe szkolna tradycja - w krakowskich obchodach święta narodowego z okazji 235 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Podczas uroczystości, która miała miejsce na pl. Matejki. Kwiaty złożyła delegacja uczniowska w składzie:
Antoni Gruca z kl. II,
Jan Sopata z kl. III,
Adela Kamińska z kl. IV,
Tymoteusz Kamiński z kl. V,
Jan Wyroba z kl. VI,
Antoni Wiatr z kl. VII A,
Igor Biel z kl. VII B,
Mateusz Żupa z kl. VIII A,
Hanna Mietła z kl. VIII B. Nad całością szkolnego udziału w krakowskich uroczystościach czuwali zastępcy dyrektora szkoły:
Danuta Kocoń i
Sabina Koryga. Piękną frekwencję uczniowską odnotowano w klasach: kl. VIII A
Paulina Jaworska- Gąsiorek (75%), kl. VII B
Barbara Pastuszczak (72%), kl. VIII B
Katarzyna Sułkowska (71%) oraz ex aequo kl. III
Sabina Koryga i kl. IV
Anna Zientała (po 56%).