3 maja 2026r. Uczniowsko-nauczycielska delegacja na czele z dyr. Jerzym Gizą wzięła udział – jak każe szkolna tradycja - w krakowskich obchodach święta narodowego z okazji 235 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Podczas uroczystości, która miała miejsce na pl. Matejki. Kwiaty złożyła delegacja uczniowska w składzie: Antoni Gruca z kl. II, Jan Sopata z kl. III, Adela Kamińska z kl. IV, Tymoteusz Kamiński z kl. V, Jan Wyroba z kl. VI, Antoni Wiatr z kl. VII A, Igor Biel z kl. VII B, Mateusz Żupa z kl. VIII A, Hanna Mietła z kl. VIII B. Nad całością szkolnego udziału w krakowskich uroczystościach czuwali zastępcy dyrektora szkoły: Danuta Kocoń i Sabina Koryga. Piękną frekwencję uczniowską odnotowano w klasach: kl. VIII A Paulina Jaworska- Gąsiorek (75%), kl. VII B Barbara Pastuszczak (72%), kl. VIII B Katarzyna Sułkowska (71%) oraz ex aequo kl. III Sabina Koryga i kl. IV Anna Zientała (po 56%).



ul. Forteczna 54
30-437 Kraków
tel.(012) 262-20-94
fax.(012) 262-01-03