17 stycznia 2018r.
W ramach..
16 stycznia 2018r.
Odbyło się...
14 stycznia 2018r.
W „Gościu Niedzielnym”...
12 stycznia 2018r.
Dotarła informacja...
11 stycznia 2018r.
Nadeszły wyniki...
9 stycznia 2018r.
Ukazał się...
8 stycznia 2018r.
W kolegiacie...
29 grudnia 2017r.
...
27 grudnia 2017r.
Odbyło się...
22 grudnia 2017r.
Odbyła się...
20 grudnia 2017r.
Do etapu...
18 grudnia 2017r.
W 150 rocznicę...
16 grudnia 2017r.
Po raz trzynasty...
15 grudnia 2017r.
Ogłoszono, że...
14 grudnia 2017r.
Nauczyciel bibliotekarz...
Stołówka szkolna
Uwaga!!!
NOWY NUMER
RACHUNKU


Godziny pracy
sekretariatu



UCZNIOWIE
SPOŁECZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W KRAKOWIE
ODZNACZENI MEDALAMI "DILIGENTIAE"









2015/2016 r.




KLASA V A

MEDAL ZŁOTY: Grzegorz Juszczyk, Kacper Kucharski


MEDAL SREBRNY: Magdalena Major, Zofia Piejak


KLASA V B

MEDAL ZŁOTY: Emilia Brzegowy, Anna Osmańska


MEDAL SREBRNY:Zofia Bryksy, Martyna Fajfer, Iga Hołówka, Karolina Mocie, Maria Mycek, Olga Respondek


KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Anna Klimowicz, Alicja Trelińska, Aleksandra Wilk


MEDAL SREBRNY:Filip Fajfer (po raz drugi), Elżbieta Szczygieł (po raz drugi), Piotr Kozdra (po raz drugi), Jakub Jura, Karolina Juszczyk





2014/2015 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Jakub Jura

MEDAL SREBRNY:Filip Fajfer, Anna Klimowicz, Piotr Kozdra, Elżbieta Szczygieł, Alicja Trelińska

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Maja Długosz, (po raz drugi), Mateusz Osmański (po raz drugi), Julia Jodłowska, Konrad Urbański

MEDAL SREBRNY:Aleksandra Chełmecka (po raz drugi), Ida Stachura (po raz drugi), Natasza Bryksy, Maria Tracz, Matylda Wilam







2013/2014 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Maja Długosz, Mateusz Osmański

MEDAL SREBRNY:Aleksandra Chełmecka, Julia Jodłowska, Olga Oracz, Ida Stachura, Konrad Urbański

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Aleksandra Kaszuba (po raz drugi), Karolina Kutrzuba, Aleksandra Pycka

MEDAL SREBRNY:Jakub Bryksy, Grzegorz Burkat, Jakub Kowalczyk, Olga Szczygieł







2012/2013 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Aleksandra Kaszuba i Olga Szczygieł

MEDAL SREBRNY:Karolina Kutrzuba i Aleksandra Pycka

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Halina Jagielska (po raz drugi), Katarzyna Frączek (po raz drugi),

MEDAL SREBRNY:Aleksandra Wróbel







2011/2012 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Frączek, Halina Jagielska, Julia Stróżecka

MEDAL SREBRNY:nie przyznano

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Karolina Bentkowska, Maria Juszczyk, Tomasz Pycka

MEDAL SREBRNY:Aleksandra Bryksy







2010/2011 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Karolina Bentkowska, Aleksandra Bryksy, Maria Juszczyk, Tomasz Pycka

MEDAL SREBRNY:Aleksandra Kwiek, Zofia Ptaszkiewicz

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Hanna Tracz (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:Katarzyna Czarnecka i Maciej Kobiela (po raz drugi), Michał Kołek, Anna Lisowska i Aleksandra Stopa







2009/2010 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Anna Lisowska i Hanna Tracz

MEDAL SREBRNY:Katarzyna Czarnecka, Bartosz Gołębiowski i Maciej Kobiela

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Karolina Burliga, Karolina Czop, Anna Juszczyk (wszystkie po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:Katarzyna Bentkowska, Wojciech Kowalczyk, Julia Szmid (po raz drugi), Krzysztof Kowalczyk, Agnieszka Gołuszka (po raz pierwszy)







2008/2009 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Karolina Burliga, Karolina Czop, Anna Juszczyk

MEDAL SREBRNY:Katarzyna Bentkowska, Krzysztof Czuła, Jakub Franczak, Wojciech Kowalczyk, Julia Szmid

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Gabriela Kurek, Martyna Nowak (po raz drugi), Diana Rosa (po raz drugi), Kamil Wąsik (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:Aleksandra Burtan, Hanna Ptaszkiewicz







2007/2008 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Martyna Nowak, Hanna Ptaszkiewicz, Diana Rosa, Kamil Wąsik

MEDAL SREBRNY:Gabriela Kurek, Filip Długosz, Filip Skowron

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Maria Kołek, Karolina Stelmach, Magdalena Kaszuba

MEDAL SREBRNY:Alicja Koźmińska i Maria Ptaszkiewicz (po raz drugi), Anita Szymańska i Fryderyk Zoll







2006/2007 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Magdalena Kaszuba

MEDAL SREBRNY:Alicja Koźmińska, Maria Ptaszkiewicz, Karolina Stelmach

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Weronika Małek, Katarzyna Rusin

MEDAL SREBRNY:Krzysztof Dziadowiec, Małgorzata Koźmińska, Piotr Pogan, Julia Wilam







2005/2006 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Małgorzata Koźmińska, Weronika Małek, Katarzyna Rusin i Julia Wilam

MEDAL SREBRNY:Krzysztof Dziadowiec

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Anna Drabarek i Adam Wołek

MEDAL SREBRNY:Andrzej Celary, Magdalena Hadt i Agnieszka Ratajczak







2004/2005 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Anna Drabarek, Agnieszka Ratajczak, Adam Wołek

MEDAL SREBRNY:Andrzej Celary, Magdalena Hadt, Hubert Kwiek, Monika Warejko

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Eric Cupiał, Magdalena Joniec, Jan Suchocki (wszyscy po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:Monika Malik (po raz drugi), Magdalena Achinger, Jan Żuchnicki







2003/2004 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Eric Cupiał, Magdalena Joniec, Jan Suchocki

MEDAL SREBRNY:Natalia Rosa i Monika Malik

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Natalia Dzięgło, Katarzyna Gołuszka (obie po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:Kinga Mondkiewicz







2002/2003 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Natalia Dzięgło, Katarzyna Gołuszka

MEDAL SREBRNY:nie przyznano

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Nowacka (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:Agnieszka Bobrowska (po raz drugi), Anna Malik







2001/2002 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Boś, Katarzyna Nowacka

MEDAL SREBRNY:Agnieszka Bobrowska

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Natalia Jojczyk, Paulina Starzycka, Krzysztof Wołek (wszyscy po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:nie przyznano







2000/2001 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Natalia Jojczyk, Paulina Starzycka, Krzysztof Wołek

MEDAL SREBRNY:nie przyznano

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Natalia Kalinowska, Patrycja Klimek, Paulina Potyrała (wszystkie po raz drugi), Agnieszka Sala

MEDAL SREBRNY:Katarzyna Zduńczyk







1999/2000 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Natalia Kalinowska, Patrycja Klimek, Paulina Potyrała

MEDAL SREBRNY:Maksymilian Kotynia, Agnieszka Sala, Katarzyna Zduńczyk

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY:Agnieszka Rusin, Diana Siemińska

KLASA VIII

MEDAL ZŁOTY: Urszula Doboszewska (po raz czwarty)

MEDAL SREBRNY:Urszula Banach, Joanna Kocemba







1998/1999 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Natalia Palmowska

MEDAL SREBRNY:Agnieszka Rusin

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Uruszla Ciółko (po raz drugi), Joanna Gumułka, Maciej Jojczyk

MEDAL SREBRNY:Maria Achinger, Konrad Kotynia, Natalia Włoch

KLASA VII

MEDAL ZŁOTY: Urszula Doboszewska (po raz trzeci), Urszula Banach (po raz drugi),

MEDAL SREBRNY:Joanna Kocemba, Agata Peszko (obie po raz drugi), Magdalena Gołaszewska, Paulina Palmowska

KLASA VIII

MEDAL ZŁOTY: Laura Goncerz (po raz czwarty), Katarzyna Giza (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:Dominika Bednarz, Anna Gumułka (obie po raz drugi), Karolina Pilch







1997/1998 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Urszula Ciółko

MEDAL SREBRNY:Piotr Goncerz, Joanna Gumułka

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Urszula Doboszewska (po raz drugi), Urszula Banach, Paulina Palmowska

MEDAL SREBRNY:Monika Ejsmont, Dominika Frączek, Joanna Kocemba, Agata Peszko

KLASA VII

MEDAL ZŁOTY: Laura Goncerz (po raz trzeci), Katarzyna Giza

MEDAL SREBRNY:Dominika Bednarz, Anna Gumułka

KLASA VIII

MEDAL ZŁOTY: Paulina Kukla (po raz drugi), Magdalena Czajkowska, Maria Rząca

MEDAL SREBRNY:nie przyznano







1996/1997 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Urszula Doboszewska

MEDAL SREBRNY:Urszula Banach

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Laura Goncerz (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:Katarzyna Giza (po raz drugi)

KLASA VII

MEDAL ZŁOTY: Paulina Kukla

MEDAL SREBRNY:Maria Rząca (po raz drugi)

KLASA VIII

MEDAL ZŁOTY: Dominik Smykla (po raz czwarty)

MEDAL SREBRNY:Magdalena Peszko (po raz trzeci), Jakub Standera, Jan Łabza (po raz drugi), Kamila Białek, Dominika Klimek







1995/1996 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Laura Goncerz

MEDAL SREBRNY:Katarzyna Giza

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY:Paulina Kukla (po raz drugi)

KLASA VII

MEDAL ZŁOTY: Dominik Smykla (po raz trzeci)

MEDAL SREBRNY:Magdalena Peszko (po raz drugi), Jakub Standera







1994/1995 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY:Paulina Kukla, Maria Rząca

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Dominik Smykla (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:Jan Łabza







1993/1994 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Dominik Smykla

MEDAL SREBRNY:Magdalena Peszko



ul. Forteczna 54
30-437 Kraków
tel.(012) 262-20-94
fax.(012) 262-01-03