26 stycznia 2023r.
Odbyła się.....
25 stycznia 2023r.
Odbyły się.....
24 stycznia 2023r.
Dotarła informacja.....
23 stycznia 2023r.
W holu.....
20 stycznia 2023r.
Sala klasy.....
19 stycznia 2023r.
Uczniowie kl.....
18 stycznia 2023r.
Ukazało się.....
17 stycznia 2023r.
Podano, że.....
16 stycznia 2023r.
W związku.....
12 stycznia 2023r.
dr Wojciech Starzyński.....
9 stycznia 2023r.
Pozdrowienia z Winnicy.....
22 grudnia 2022r.
ks.kanonik Adam.....
21 grudnia 2022r.
Uczennica kl. VIII.....
21 grudnia 2022r.
Koordynatorka akcji.....
20 grudnia 2022r.
W Rodzinnym.....
19 grudnia 2022r.
Agnieszka Miśkiewicz.....
19 grudnia 2022r.
Dotarła informacja.....
16 grudnia 2022r.
Uczniowie klas.....
15 grudnia 2022r.
Zostały odebrane.....
14 grudnia 2022r.
Kapelan szkoły.....
13 grudnia 2022r.
Podczas apelu.....
12 grudnia 2022r.
W holu.....
9 grudnia 2022r.
Dotarła informacja.....
8 grudnia 2022r.
Uczniowie kl.....
6 grudnia 2022r.
W dzień św....



UCZNIOWIE
SPOŁECZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W KRAKOWIE
ODZNACZENI MEDALAMI "DILIGENTIAE"









2021/2022 r.




KLASA V


MEDAL ZŁOTY: Jakub Kulik - złoty medal po raz pierwszy


MEDAL ZŁOTY: Jakub Oramus – złoty medal po raz pierwszy



MEDAL SREBRNY: Emilia Jajuga – srebrny medal po raz pierwszy

MEDAL SREBRNY: Gabriela Kutrzuba – srebrny medal po raz pierwszy

MEDAL SREBRNY: Michalina Wróbel– srebrny medal po raz pierwszy

MEDAL SREBRNY: Julia Wysocka – srebrny medal po raz pierwszy




KLASA VI

MEDAL SREBRNY: Erika Ciembroniewicz – srebrny medal po raz drugi


MEDAL SREBRNY: Magdalena Fryc - srebrny medal po raz pierwszy


MEDAL SREBRNY: Bartosz Łach - srebrny medal po raz pierwszy






KLASA VII

MEDAL ZŁOTY: Maciej Fryc – złoty medal po raz pierwszy



MEDAL SREBRNY: Alexandra Engelhardt – srebrny medal po raz drugi




KLASA VIII

MEDAL ZŁOTY: Aleksandra Dworak – złoty medal po raz trzeci

MEDAL ZŁOTY: Jakub Saltarski - złoty medal po raz trzeci



MEDAL SREBRNY: Hanna Kolczyńska – srebrny medal po raz pierwszy,

MEDAL SREBRNY:Jan Michaldo – srebrny medal po raz pierwszy

MEDAL SREBRNY:Aleksandra Noskowska – srebrny medal po raz drugi

MEDAL SREBRNY:Jan Wróbel – srebrny medal po raz drugi

MEDAL SREBRNY:Jan Wodecki – srebrny medal po raz trzeci







2020/2021 r.




KLASA V


MEDAL ZŁOTY: Bartosz Łach - złoty medal po raz pierwszy



MEDAL SREBRNY: Erika Ciembroniewicz – srebrny medal po raz pierwszy

MEDAL SREBRNY: Malwina Rojek– srebrny medal po raz pierwszy

MEDAL SREBRNY: Michał Auguścik– srebrny medal po raz pierwszy




KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Milena Tarczyńska - złoty medal po raz pierwszy


MEDAL SREBRNY: Marcin Respondek – srebrny medal po raz pierwszy


MEDAL SREBRNY: Helena Sieńko - srebrny medal po raz pierwszy


MEDAL SREBRNY: Igor Stanek - srebrny medal po raz pierwszy






KLASA VII

MEDAL ZŁOTY: Aleksandra Noskowska – złoty medal po raz pierwszy

MEDAL ZŁOTY: Aleksandra Dworak– złoty medal po raz drugi

MEDAL ZŁOTY: Jan Michaldo– złoty medal po raz drugi

MEDAL ZŁOTY: Jakub Saltarski– złoty medal po raz drugi

MEDAL ZŁOTY: Hanna Kolczyńska– złoty medal po raz trzeci


MEDAL SREBRNY: Jan Wróbel – srebrny medal po raz pierwszy

MEDAL SREBRNY:Jan Wodecki – srebrny medal po raz drugi




KLASA VIII

MEDAL ZŁOTY: Aleksander Biela – złoty medal po raz pierwszy

MEDAL ZŁOTY: Filip Kucharski - złoty medal po raz czwarty



MEDAL SREBRNY: Michał Bucki – srebrny medal po raz pierwszy

MEDAL SREBRNY:Kamil Pach – srebrny medal po raz pierwszy

MEDAL SREBRNY:Bartosz Żak – srebrny medal po raz pierwszy

MEDAL SREBRNY:Stanisław Nowacki – srebrny medal po raz drugi

MEDAL SREBRNY:Wiktoria Gere – srebrny medal po raz trzeci

MEDAL SREBRNY:Julia Walczak – srebrny medal po raz trzeci







2019/2020 r.




KLASA V

MEDAL SREBRNY: Alexandra Engelhardt – srebrny medal po raz pierwszy


MEDAL SREBRNY: Weronika Tabisz– srebrny medal po raz pierwszy


KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Aleksandra Dworak – złoty medal po raz pierwszy


MEDAL ZŁOTY: Jan Michaldo – złoty medal po raz pierwszy


MEDAL ZŁOTY: Jakub Saltarski – złoty medal po raz pierwszy


MEDAL ZŁOTY: Jan Wodecki – złoty medal po raz pierwszy


MEDAL ZŁOTY: Jan Wróbel – złoty medal po raz pierwszy


MEDAL ZŁOTY: Hanna Kolczyńska - złoty medal po raz drugi


MEDAL SREBRNY: Aleksandra Noskowska - srebrny medal po raz pierwszy

MEDAL SREBRNY: Aleksandra Kosiniak-Imiołek- srebrny medal po raz pierwszy

MEDAL SREBRNY: Zofia Maćkowiak- srebrny medal po raz pierwszy

MEDAL SREBRNY: Zofia Sepielak - srebrny medal po raz pierwszy



KLASA VII

MEDAL ZŁOTY: Filip Kucharski – złoty medal po raz trzeci


MEDAL SREBRNY: Maria Dworak – srebrny medal po raz pierwszy



KLASA VIII

MEDAL ZŁOTY: Adriana Ślusarz – złoty medal po raz pierwszy

MEDAL ZŁOTY: Amelia Berendt– złoty medal po raz pierwszy

MEDAL ZŁOTY: Witold Matusik– złoty medal po raz pierwszy

MEDAL ZŁOTY: Magdalena Nowak– złoty medal po raz pierwszy

MEDAL ZŁOTY: Jan Furtak– złoty medal po raz czwarty









2018/2019 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Hanna Kolczyńska (po raz pierwszy)


MEDAL SREBRNY: Aleksandra Dworak, Jakub Saltarski, Jan Wodecki


KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Filip Kucharski (po raz drugi)


MEDAL SREBRNY: Stanisław Nowacki (po raz pierwszy), Magdalena Hnacik, Wiktoria Gere, Pola Holówka, Julia Walczak (po raz drugi)


KLASA VII

MEDAL ZŁOTY: Jan Furtak(po raz trzeci)


MEDAL SREBRNY: Witold Matusik (po raz pierwszy), Adrianna Ślusarz (po raz drugi)


KLASA VIII A

MEDAL ZŁOTY: Anna Przyłucka (po raz pierwszy), Aleksandra Czarnecka(po raz drugi), Kacper Kucharski (po raz trzeci), Grzegorz Juszczyk (po raz czwarty)

MEDAL SREBRNY: Agata Mączka (po raz pierwszy), Hanna Nowacka(po raz drugi)


KLASA VIII B

MEDAL ZŁOTY: Emilia Brzegowy (po raz czwarty), Martyna Fajfer, Olga Respondek, Witold Sieńko(po raz drugi), Iga Hołówka, Kacper Jakubiak, Barbara Ortyńska(po raz pierwszy)

MEDAL SREBRNY: nie przyznano





2017/2018 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Filip Kucharski (po raz pierwszy)


MEDAL SREBRNY: Magdalena Hnacik, Wiktoria Gere, Maria Burliga, Pola Hołówka, Julia Walczak


KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Franciszek Bryksy (po raz pierwszy), Julia Franczak, Jan Furtak(po raz drugi)


MEDAL SREBRNY: Amelia Berendt, Michał Lowenhoff, Adrianna Ślusarz (po raz pierwszy)


KLASA VII A

MEDAL ZŁOTY: Aleksandra Czarnecka (po raz pierwszy), Grzegorz Juszczyk (po raz trzeci)

MEDAL SREBRNY: Kacper Kucharski, Anna Przyłucka (po raz pierwszy)


KLASA VII B

MEDAL ZŁOTY: Emilia Brzegowy (po raz trzeci)

MEDAL SREBRNY: Martyna fajfer,Kacper Jakubiak (po raz drugi), Natalia Kurek (po raz pierwszy)





2016/2017 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Jan Furtak,Julia Franczak


MEDAL SREBRNY: Franciszek Bryksy,Andrzej Stoiński


KLASA VI A

MEDAL ZŁOTY: Grzegorz Juszczyk,Kacper Kucharski (po raz drugi), Magdalena Major,Zofia Piejak


MEDAL SREBRNY:Hanna Nowacka
KLASA VI B

MEDAL ZŁOTY: Emilia Brzegowy (po raz drugi), Anna Osmańska (po raz drugi), Martyna Fajfer, Zofia Bryksy, Witold Sieńko


MEDAL SREBRNY: Maria Mycek (po raz drugi), Karolina Mocie (po raz drugi), Kacper Jakubiak, Iga Hołówka





2015/2016 r.




KLASA V A

MEDAL ZŁOTY: Grzegorz Juszczyk, Kacper Kucharski


MEDAL SREBRNY: Magdalena Major, Zofia Piejak


KLASA V B

MEDAL ZŁOTY: Emilia Brzegowy, Anna Osmańska


MEDAL SREBRNY:Zofia Bryksy, Martyna Fajfer, Iga Hołówka, Karolina Mocie, Maria Mycek, Olga Respondek


KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Anna Klimowicz, Alicja Trelińska, Aleksandra Wilk


MEDAL SREBRNY:Filip Fajfer (po raz drugi), Elżbieta Szczygieł (po raz drugi), Piotr Kozdra (po raz drugi), Jakub Jura, Karolina Juszczyk





2014/2015 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Jakub Jura

MEDAL SREBRNY:Filip Fajfer, Anna Klimowicz, Piotr Kozdra, Elżbieta Szczygieł, Alicja Trelińska

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Maja Długosz, (po raz drugi), Mateusz Osmański (po raz drugi), Julia Jodłowska, Konrad Urbański

MEDAL SREBRNY:Aleksandra Chełmecka (po raz drugi), Ida Stachura (po raz drugi), Natasza Bryksy, Maria Tracz, Matylda Wilam







2013/2014 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Maja Długosz, Mateusz Osmański

MEDAL SREBRNY:Aleksandra Chełmecka, Julia Jodłowska, Olga Oracz, Ida Stachura, Konrad Urbański

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Aleksandra Kaszuba (po raz drugi), Karolina Kutrzuba, Aleksandra Pycka

MEDAL SREBRNY:Jakub Bryksy, Grzegorz Burkat, Jakub Kowalczyk, Olga Szczygieł







2012/2013 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Aleksandra Kaszuba i Olga Szczygieł

MEDAL SREBRNY:Karolina Kutrzuba i Aleksandra Pycka

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Halina Jagielska (po raz drugi), Katarzyna Frączek (po raz drugi),

MEDAL SREBRNY:Aleksandra Wróbel







2011/2012 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Frączek, Halina Jagielska, Julia Stróżecka

MEDAL SREBRNY:nie przyznano

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Karolina Bentkowska, Maria Juszczyk, Tomasz Pycka

MEDAL SREBRNY:Aleksandra Bryksy







2010/2011 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Karolina Bentkowska, Aleksandra Bryksy, Maria Juszczyk, Tomasz Pycka

MEDAL SREBRNY:Aleksandra Kwiek, Zofia Ptaszkiewicz

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Hanna Tracz (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:Katarzyna Czarnecka i Maciej Kobiela (po raz drugi), Michał Kołek, Anna Lisowska i Aleksandra Stopa







2009/2010 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Anna Lisowska i Hanna Tracz

MEDAL SREBRNY:Katarzyna Czarnecka, Bartosz Gołębiowski i Maciej Kobiela

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Karolina Burliga, Karolina Czop, Anna Juszczyk (wszystkie po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:Katarzyna Bentkowska, Wojciech Kowalczyk, Julia Szmid (po raz drugi), Krzysztof Kowalczyk, Agnieszka Gołuszka (po raz pierwszy)







2008/2009 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Karolina Burliga, Karolina Czop, Anna Juszczyk

MEDAL SREBRNY:Katarzyna Bentkowska, Krzysztof Czuła, Jakub Franczak, Wojciech Kowalczyk, Julia Szmid

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Gabriela Kurek, Martyna Nowak (po raz drugi), Diana Rosa (po raz drugi), Kamil Wąsik (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:Aleksandra Burtan, Hanna Ptaszkiewicz







2007/2008 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Martyna Nowak, Hanna Ptaszkiewicz, Diana Rosa, Kamil Wąsik

MEDAL SREBRNY:Gabriela Kurek, Filip Długosz, Filip Skowron

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Maria Kołek, Karolina Stelmach, Magdalena Kaszuba

MEDAL SREBRNY:Alicja Koźmińska i Maria Ptaszkiewicz (po raz drugi), Anita Szymańska i Fryderyk Zoll







2006/2007 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Magdalena Kaszuba

MEDAL SREBRNY:Alicja Koźmińska, Maria Ptaszkiewicz, Karolina Stelmach

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Weronika Małek, Katarzyna Rusin

MEDAL SREBRNY:Krzysztof Dziadowiec, Małgorzata Koźmińska, Piotr Pogan, Julia Wilam







2005/2006 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Małgorzata Koźmińska, Weronika Małek, Katarzyna Rusin i Julia Wilam

MEDAL SREBRNY:Krzysztof Dziadowiec

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Anna Drabarek i Adam Wołek

MEDAL SREBRNY:Andrzej Celary, Magdalena Hadt i Agnieszka Ratajczak







2004/2005 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Anna Drabarek, Agnieszka Ratajczak, Adam Wołek

MEDAL SREBRNY:Andrzej Celary, Magdalena Hadt, Hubert Kwiek, Monika Warejko

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Eric Cupiał, Magdalena Joniec, Jan Suchocki (wszyscy po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:Monika Malik (po raz drugi), Magdalena Achinger, Jan Żuchnicki







2003/2004 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Eric Cupiał, Magdalena Joniec, Jan Suchocki

MEDAL SREBRNY:Natalia Rosa i Monika Malik

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Natalia Dzięgło, Katarzyna Gołuszka (obie po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:Kinga Mondkiewicz







2002/2003 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Natalia Dzięgło, Katarzyna Gołuszka

MEDAL SREBRNY:nie przyznano

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Nowacka (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:Agnieszka Bobrowska (po raz drugi), Anna Malik







2001/2002 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Boś, Katarzyna Nowacka

MEDAL SREBRNY:Agnieszka Bobrowska

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Natalia Jojczyk, Paulina Starzycka, Krzysztof Wołek (wszyscy po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:nie przyznano







2000/2001 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Natalia Jojczyk, Paulina Starzycka, Krzysztof Wołek

MEDAL SREBRNY:nie przyznano

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Natalia Kalinowska, Patrycja Klimek, Paulina Potyrała (wszystkie po raz drugi), Agnieszka Sala

MEDAL SREBRNY:Katarzyna Zduńczyk







1999/2000 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Natalia Kalinowska, Patrycja Klimek, Paulina Potyrała

MEDAL SREBRNY:Maksymilian Kotynia, Agnieszka Sala, Katarzyna Zduńczyk

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY:Agnieszka Rusin, Diana Siemińska

KLASA VIII

MEDAL ZŁOTY: Urszula Doboszewska (po raz czwarty)

MEDAL SREBRNY:Urszula Banach, Joanna Kocemba







1998/1999 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Natalia Palmowska

MEDAL SREBRNY:Agnieszka Rusin

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Uruszla Ciółko (po raz drugi), Joanna Gumułka, Maciej Jojczyk

MEDAL SREBRNY:Maria Achinger, Konrad Kotynia, Natalia Włoch

KLASA VII

MEDAL ZŁOTY: Urszula Doboszewska (po raz trzeci), Urszula Banach (po raz drugi),

MEDAL SREBRNY:Joanna Kocemba, Agata Peszko (obie po raz drugi), Magdalena Gołaszewska, Paulina Palmowska

KLASA VIII

MEDAL ZŁOTY: Laura Goncerz (po raz czwarty), Katarzyna Giza (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:Dominika Bednarz, Anna Gumułka (obie po raz drugi), Karolina Pilch







1997/1998 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Urszula Ciółko

MEDAL SREBRNY:Piotr Goncerz, Joanna Gumułka

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Urszula Doboszewska (po raz drugi), Urszula Banach, Paulina Palmowska

MEDAL SREBRNY:Monika Ejsmont, Dominika Frączek, Joanna Kocemba, Agata Peszko

KLASA VII

MEDAL ZŁOTY: Laura Goncerz (po raz trzeci), Katarzyna Giza

MEDAL SREBRNY:Dominika Bednarz, Anna Gumułka

KLASA VIII

MEDAL ZŁOTY: Paulina Kukla (po raz drugi), Magdalena Czajkowska, Maria Rząca

MEDAL SREBRNY:nie przyznano







1996/1997 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Urszula Doboszewska

MEDAL SREBRNY:Urszula Banach

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Laura Goncerz (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:Katarzyna Giza (po raz drugi)

KLASA VII

MEDAL ZŁOTY: Paulina Kukla

MEDAL SREBRNY:Maria Rząca (po raz drugi)

KLASA VIII

MEDAL ZŁOTY: Dominik Smykla (po raz czwarty)

MEDAL SREBRNY:Magdalena Peszko (po raz trzeci), Jakub Standera, Jan Łabza (po raz drugi), Kamila Białek, Dominika Klimek







1995/1996 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Laura Goncerz

MEDAL SREBRNY:Katarzyna Giza

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY:Paulina Kukla (po raz drugi)

KLASA VII

MEDAL ZŁOTY: Dominik Smykla (po raz trzeci)

MEDAL SREBRNY:Magdalena Peszko (po raz drugi), Jakub Standera







1994/1995 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY:Paulina Kukla, Maria Rząca

KLASA VI

MEDAL ZŁOTY: Dominik Smykla (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY:Jan Łabza







1993/1994 r.




KLASA V

MEDAL ZŁOTY: Dominik Smykla

MEDAL SREBRNY:Magdalena Peszko



ul. Forteczna 54
30-437 Kraków
tel.(012) 262-20-94
fax.(012) 262-01-03